SOE BPK
Gyógypedagógia BA I. évf.
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök
08:00-08:45
Mesepedagógia alapjai (BBNGYPH3006) Terem 228-80 (40 fős írószékek)
Bolláné Hajdú Ildikó
II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek)
Pedagógiai gyakorlat többségi intézményben (óvoda, ált. iskola, szakiskola- hospitálás) I. (BBNGYPH1007) Kötelező, Előadó (asztalok székek)
Bolláné Hajdú Ildikó
II. em. 214-65 (30 fős terem)
Csecsemő BA III. évf., Gyógypedagógia BA I. évf., Gyógypedagógia BA II. évf., Gyógypedagógia BA III. évf.
Kompetencia alapú pedagógia (BBNXXXH3016) Előadó (E2)
Varga Lívia
Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
Gyógypedagógiai neveléstörténet (BBNGYPH1008) Kötelező, Terem 228-80 (40 fős írószékek)
Dr. Závoti Józsefné
II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek)
09:00-09:45
10:00-10:45
Szabadidő pedagógia (BBNGYPH3004) Csoportmunka
Nmarné Kendöl Jutka
II. em. 212-64 (30 fős terem)
Óvodapedagógus BA I. évf., Gyógypedagógia BA I. évf.
Nevelés- és oktatáselmélet (BBNXXXH1059) Előadó (E1-E2-E5), Évfolyamelőadás
Németh Dóra Katalin, Fehér Ágnes, Dr. Pásztor Enikő
III. em. E5 (120 fős előadó)
Gyermek- és ifjúságvédelmi jogok (BBNGYPH2002) Előadó (asztalok székek)
Dr. Naszladi Georgina
II. em. 218-69 (24 fős terem)
11:00-11:45 --- ---
12:00-12:45 --- ---
Csecsemő BA I. évf., Gyógypedagógia BA I. évf., Óvodapedagógus BA III. évf.
Romológia (BBNXXXH2016) Előadó (E1-E2-E5)
Dr. Varga Norbert
III. em. E5 (120 fős előadó)
13:00-13:45
Fejlődéstan (BBNGYPH1056) Előadó (E1-E2-E5), Kötelező
Dr. habil. Bártfai Zoltán
Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
---
14:00-14:45 --- ---
Jogalkalmazás gyakorlása az esélyegyenlőségben (BBNGYPH1004) Kötelező, Csoportmunka
Kónyi-Kiss Gáborné dr.
II. em. 212-64 (30 fős terem)
15:00-15:45 ---
Nevelés- és oktatáselmélet (BBNXXXH1059) Kötelező, Előadó (E2)
Dr. habil. Varga László
Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
Bevezetés a művészeti nevelésbe (BBNGYPH1006) Vizuális (106), Kötelező
Dr. Kovács-Gombos Gábor
I. em. 106-30 (22 fős rajzterem)
16:00-16:45 --- --- -x-
16:45-17:30 --- --- --- -x-
17:30-18:15 --- --- --- -x-
18:15-19:00
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Gyógypedagógia BA I. évf., Kommunikáció és médiatudomány I. évf., Kommunikáció és médiatudomány II. évf.
Szakmai identitásfejlesztés II. (BBNXXXH2018) Terem 110-34 (18 fős körbe)
Dr. habil. Bodnár Gabriella
I. em. 110-34 (18 fős terem körbe)
Integráció, inklúzió, szegregáció elmélete és gyakorlata (BBNGYPH1009) Terem 228-80 (40 fős írószékek)
Kozma Szabolcs
II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek)
--- -x-
19:00-19:45
Gyógypedagógia BA I. évf., Óvodapedagógus BA III. évf., Csecsemő BA I. évf.
Romológia (BBNXXXH2016) Előadó (asztalok székek)
Dr. Varga Norbert
II. em. 206-59 (24 fős terem)
-x-
19:45-20:30 --- --- -x-
Az órarendet a FET 6.2.2 készítette 2022. 05. 11. 14:22 rendszeren