SOE BPK
Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S)
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök
08:00-08:45
Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Csecsemő BA II. évf., Óvodapedagógus BA III. évf. nem NOP
Kézműves kismesterségek (BBNXXXH3015) + Kézműves kismesterségek II. (BBNOVPH6011) Vizuális (106)
Somogyi Anett
I. em. 106-30 (22 fős rajzterem)
Óvodapedagógus BA III. évf.
Szintetizáló vizuális módszertan (BBNOVPH1049) Előadó (E1), Évfolyamelőadás
Dr. Gáspárdy Tibor Zoltán
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
--- ---
09:00-09:45 --- ---
10:00-10:45
Óvodapedagógus BA III. évf., Csecsemő BA III. évf.
Gyógytestnevelés (BBNOVPH1028) + Preventív- és gyógytestnevelés (BBNCSKH1035) Évfolyamelőadás, Előadó (E1)
Dr. Simon István Ágoston
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
---
Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec.
Szintetizáló szakmai gyakorlat II. (BBNOVPH1065) megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)Szintetizáló szakmai gyakorlat II. (BBNOVPH1065) megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)
Dr. Pásztor EnikőDr. Kollarics Tímea
II. em. 205-57 (24 fős terem)II. em. 216-67 (16 fős terem)
11:00-11:45 ---
Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec.
Szintetizáló szakmai gyakorlat II. (BBNOVPH1065) megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)Szintetizáló szakmai gyakorlat II. (BBNOVPH1065) megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)
Dr. Pásztor EnikőDr. Kollarics Tímea
II. em. 205-57 (24 fős terem)II. em. 216-67 (16 fős terem)
12:00-12:45
Gyógytestnevelés (BBNOVPH1028) Tornaterem
Reiner Dóra
Fszt. 018-T1 Tornaterem
Csecsemő BA III. évf., Óvodapedagógus BA III. évf.
Egészséges életmódra nevelés elmélete (BBNCSKH1021 + BBNXXXH1024) Csecsemő demonst. 201-30
Dr. Simonné Kajtár Gabriella
II. em. 201-51 (30 fős csecsemő demonst.)
Csecsemő BA I. évf., Gyógypedagógia BA I. évf., Óvodapedagógus BA III. évf.
Romológia (BBNXXXH2016) Előadó (E1-E2-E5)
Dr. Varga Norbert
III. em. E5 (120 fős előadó)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. nem NOP, Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec.
Képzőművészeti alkotások elemzése II. (BBNXXXH2012) Vizuális (106)
Dr. Kovács-Gombos Gábor
I. em. 106-30 (22 fős rajzterem)
13:00-13:45
14:00-14:45 --- ---
Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. nem NOP
Képzőművészeti alkotások elemzése II. (BBNXXXH2012) Vizuális (106)
Dr. Kovács-Gombos Gábor
I. em. 106-30 (22 fős rajzterem)
15:00-15:45 --- --- ---
16:00-16:45 ---
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf.
Énekkar I (BBNXXXH2002) + Énekkar III. (BBNXXXH2004) + Énekkar V. (BBNXXXH2006) Előadó (E5)
Révész József
III. em. E5 (120 fős előadó)
--- -x-
16:45-17:30 ---
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf.
Énekkar I (BBNXXXH2002) + Énekkar III. (BBNXXXH2004) + Énekkar V. (BBNXXXH2006) Előadó (E5)
Révész József
III. em. E5 (120 fős előadó)
--- -x-
17:30-18:15 ---
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Gyermek- és gyógytestnevelés spec.
Zenei kreativitás fejlesztése (BBNXXXH3025) Ének-zene (222)
Révész József
II. em. 222-74 (22 fős ének-zene terem)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S-SP), Óvodapedagógus BA III. évf. nem NOP
Összehasonlító óvodapedagógia (BBNXXXH2015) Előadó (E2)
Németh Dóra Katalin
Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
-x-
18:15-19:00
Óvodapedagógus BA III. évf. nem NOP, Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S-SP), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S)
Összehasonlító óvodapedagógia (BBNXXXH2015) Előadó (E2)
Németh Dóra Katalin
Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Gyermek- és gyógytestnevelés spec.
Zenei kreativitás fejlesztése (BBNXXXH3025) Ének-zene (222)
Révész József
II. em. 222-74 (22 fős ének-zene terem)
-x-
19:00-19:45 ---
Gyógypedagógia BA I. évf., Óvodapedagógus BA III. évf., Csecsemő BA I. évf.
Romológia (BBNXXXH2016) Előadó (asztalok székek)
Dr. Varga Norbert
II. em. 206-59 (24 fős terem)
-x-
19:45-20:30 --- --- -x-
Az órarendet a FET 6.2.2 készítette 2022. 05. 11. 14:22 rendszeren