SOE BPK
Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S-SP)
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök
08:00-08:45
Projektpedagógia (BBNOVPH1046) Kötelező
Kissné Dr. Zsámboki Réka
Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
Óvodapedagógus BA II. évf., Csecsemő BA II. évf.
Szakdolgozat készítés I. Kutatásmódszertan (BBNXXXH7001) Előadó (E5), Évfolyamelőadás
Csiha Tünde Noémi
III. em. E5 (120 fős előadó)
Óvodapedagógus BA II. évf.
Gyakorlati képzés IV. (BBNOVPH1024)
Dr. Haász Sándor, Koloszár Ibolya, Kloiber Alexandra, Babai Zsófia, Dr. Kovácsné Vinkovics Éva, Dr. Hartl Éva, Dr. Tóth-Merza Katalin
Óvodapedagógus BA II. évf.
Gyermekirodalom (BBNOVPH1027) Előadó (E1), Évfolyamelőadás
Kloiber Alexandra
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
09:00-09:45 ---
10:00-10:45
Óvodapedagógus BA II. évf.
Projektpedagógia (BBNOVPH1046) Évfolyamelőadás
Kissné Dr. Zsámboki Réka
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec., Incoming Students
Angol gyermekirodalom I. (BBNOVPE6003) Kötelező, Csoportmunka
Koloszár Ibolya
II. em. 212-64 (30 fős terem)
Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec., Incoming Students
A kétnyelvűség elmélete és gyakorlata (BBNXXXE2001) Kötelező, Terem 217-68 (24 fős)
Dr. Kitzinger Arianna
II. em. 217-68 (24 fős terem)
11:00-11:45 ---
Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec., Incoming StudentsÓvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Angol gyermekirodalom I. (BBNOVPE6003) Kötelező, CsoportmunkaKerámia II. (BBNOVPH2009) Kerámia
Koloszár IbolyaSomogyi Anett
II. em. 212-64 (30 fős terem)I. em. 101-25 (20 fős kerámiaterem)
Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec.Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Gyakorlati képzés IV. (BBNOVPH1024) - Megbeszélő óra Tréning teremGyakorlati képzés IV. (BBNOVPH1024) - Megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)
Dr. Kovácsné Vinkovics ÉvaDr. Hartl Éva
II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek)II. em. 218-69 (24 fős terem)
Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec., Incoming Students
A kétnyelvűség elmélete és gyakorlata (BBNXXXE2001) Kötelező, Terem 217-68 (24 fős)
Dr. Kitzinger Arianna
II. em. 217-68 (24 fős terem)
12:00-12:45
Testnevelés módszertana: labda (BBNOVPH1054) Tornaterem (Krasznai), Kötelező
Dr. Simonné Kajtár Gabriella
Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec., Incoming StudentsÓvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Angol kommunikációs gyakorlatok IV. (BBNXXXE3004) Kötelező, CsoportmunkaKerámia II. (BBNOVPH2009) Kerámia
Koloszár IbolyaSomogyi Anett
II. em. 212-64 (30 fős terem)I. em. 101-25 (20 fős kerámiaterem)
Csecsemő BA II. évf., Óvodapedagógus BA II. évf.
Neveléstörténet II. (BBNXXXH1012) Évfolyamelőadás, Előadó (E1)
Prof. Dr. Kéri Katalin, Fehér Ágnes, Németh Dóra Katalin
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
Vizuális játékok (BBNOVPH1056) Kötelező, Vizuális (104)
Somogyi Anett
I. em. 104-28 (20 fős rajzterem)
13:00-13:45
Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec., Incoming StudentsÓvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Angol kommunikációs gyakorlatok IV. (BBNXXXE3004) Kötelező, CsoportmunkaKerámia II. (BBNOVPH2009) Kerámia
Koloszár IbolyaSomogyi Anett
II. em. 212-64 (30 fős terem)I. em. 101-25 (20 fős kerámiaterem)
---
14:00-14:45
Bábpedagógia (BBNOVPH1019) Bábterem 204-56
Dr. Józsa Éva
II. em. 204-56 (28 fős bábterem)
Gyermekirodalom (BBNOVPH1027) Kötelező, Terem 217-68 (24 fős)
Kloiber Alexandra
II. em. 217-68 (24 fős terem)
Neveléstörténet II. (BBNXXXH1012) Kötelező, Előadó (asztalok székek)
Németh Dóra Katalin
II. em. 218-69 (24 fős terem)
Környezeti nevelés (BBNOVPH1031) Terem 110-34 (18 fős körbe), Kötelező
Mesterházy Helga
I. em. 110-34 (18 fős terem körbe)
15:00-15:45
Óvodai zenei nevelés II. (BBNOVPH1039) Kötelező, Ének-zene (221)
Révészné Pálfi Krisztina
II. em. 221-73 (24 fős ének-zene terem)
16:00-16:45
Óvodapedagógus BA II. évf.
Felsőoktatás és a pedagógusképzés története (BBNXXXH3013) Előadó (asztalok székek)
Dr. Patyi Gábor
II. em. 218-69 (24 fős terem)
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf.
Énekkar I (BBNXXXH2002) + Énekkar III. (BBNXXXH2004) + Énekkar V. (BBNXXXH2006) Előadó (E5)
Révész József
III. em. E5 (120 fős előadó)
-x-
16:45-17:30
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf.
Énekkar I (BBNXXXH2002) + Énekkar III. (BBNXXXH2004) + Énekkar V. (BBNXXXH2006) Előadó (E5)
Révész József
III. em. E5 (120 fős előadó)
--- -x-
17:30-18:15 ---
Óvodapedagógus BA II. évf., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf.
Egészségpszichológia és mentálhigiéné (BBNXXXH3012) Előadó (E2)
Dr. Tóth-Merza Katalin
Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
--- -x-
18:15-19:00
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Gyógypedagógia BA I. évf., Kommunikáció és médiatudomány I. évf., Kommunikáció és médiatudomány II. évf.
Szakmai identitásfejlesztés II. (BBNXXXH2018) Terem 110-34 (18 fős körbe)
Dr. habil. Bodnár Gabriella
I. em. 110-34 (18 fős terem körbe)
--- --- -x-
19:00-19:45
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Gyógypedagógia BA I. évf., Kommunikáció és médiatudomány I. évf., Kommunikáció és médiatudomány II. évf.
Szakmai identitásfejlesztés II. (BBNXXXH2018) Terem 110-34 (18 fős körbe)
Dr. habil. Bodnár Gabriella
I. em. 110-34 (18 fős terem körbe)
--- --- -x-
19:45-20:30 --- --- --- -x-
Az órarendet a FET 6.2.2 készítette 2022. 05. 11. 14:22 rendszeren