SOE BPK
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S)
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök
08:00-08:45
Óvodapedagógus BA I. évf., Csecsemő BA I. évf.
Bevezetés az irodalmi nevelésbe (BBNXXXH1009) Előadó (E5), Évfolyamelőadás
Dr. Molnár Csilla
III. em. E5 (120 fős előadó)
Óvodapedagógus BA I. évf.
Gyakorlati képzés II. (BBNOVPH1067)
Dr. Kitzinger Arianna, Hirschler Erzsébet, Dr. Kovácsné Vinkovics Éva, Árvayné Nezvald Anett, Fehér Ágnes, Dr. Horváth Ivánné, Nádasné Erdei Andrea, Dr. Simonné Kajtár Gabriella
Bevezetés az irodalmi nevelésbe (BBNXXXH1009) Kötelező, Terem 205-57 (24 fős)
Dr. Molnár Csilla
II. em. 205-57 (24 fős terem)
A játék pedagógiai feltételei II. (BBNOVPH1015) Terem 110-34 (18 fős körbe), Kötelező
Dr. Hartl Éva
I. em. 110-34 (18 fős terem körbe)
09:00-09:45
Óvodapedagógus BA I. évf., Csecsemő BA I. évf.
Játékpszichológia (BBNXXXH1008) Évfolyamelőadás, Előadó (E1-E2-E5)
Dr. Zsubrits Attila
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
---
10:00-10:45
Személyiség- és kommunikációfejlesztés (BBNOVPH1047) Kötelező, Előadó (E2)
Szabó Bernadett
Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
Óvodapedagógus BA I. évf., Gyógypedagógia BA I. évf.
Nevelés- és oktatáselmélet (BBNXXXH1059) Előadó (E1-E2-E5), Évfolyamelőadás
Németh Dóra Katalin, Fehér Ágnes, Dr. Pásztor Enikő
III. em. E5 (120 fős előadó)
Testnevelés módszertana: torna (BBNOVPH1055) Kötelező, Tornaterem
Reiner Dóra
Fszt. 018-T1 Tornaterem
11:00-11:45
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) Gyermek- és gyógytestnevelés spec.Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec.
Gyakorlati képzés II. (BBNOVPH1067) - Megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)Gyakorlati képzés II. (BBNOVPH1067) - Megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)
Dr. Kitzinger AriannaHirschler Erzsébet
II. em. 206-59 (24 fős terem)II. em. 214-65 (30 fős terem)
Óvodapedagógus BA I. évf.
Ökológia és környezetvédelem az óvodában (BBNOVPH1041) Kötelező, Előadó (E5)
Dr. Kollarics Tímea
III. em. E5 (120 fős előadó)
12:00-12:45
Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA I. évf., Kommunikáció és médiatudomány I. évf.
Művelődéstörténet (BBNKOMH1010) Előadó (E5), Évfolyamelőadás
Dr. Patyi Gábor
III. em. E5 (120 fős előadó)
Hangszerismeret, -játék (BBNOVPH1013) Kötelező, Ének-zene (221)
Révészné Pálfi Krisztina
II. em. 221-73 (24 fős ének-zene terem)
Ökológia és környezetvédelem az óvodában (BBNOVPH1041) Kötelező, Terem 217-68 (24 fős)
Dr. Kollarics Tímea
II. em. 217-68 (24 fős terem)
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec.
Dalok gitárkísérettel II. (BBNXXXH3011) Előadó (E5)
Árvayné Nezvald Anett
III. em. E5 (120 fős előadó)
13:00-13:45
Alapozó vizuális stúdiumok (BBNOVPH1016) Kötelező, Vizuális (106)
Dr. Kovács-Gombos Gábor
I. em. 106-30 (22 fős rajzterem)
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec.
Dalok gitárkísérettel II. (BBNXXXH3011) Előadó (E5)
Árvayné Nezvald Anett
III. em. E5 (120 fős előadó)
14:00-14:45
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) Gyermek- és gyógytestnevelés spec.
A gyermek-és gyógytestnevelés anatómiai, élettani háttere (BBNOVPH6001) Csecsemő demonst. 201-30
Reiner Dóra
II. em. 201-51 (30 fős csecsemő demonst.)
Személyiségpszichológia (BBNXXXH1006) Kötelező, Terem 215-66 (24 fős) (Pszichol terem)
Dr. Tóth-Merza Katalin
II. em. 215-66 (24 fős terem)
Óvodapedagógus BA I. évf., Csecsemő BA I. évf., Kommunikáció és médiatudomány I. évf., Kommunikáció és médiatudomány II. évf.
Általános jogi ismeretek (BBNXXXH1017) Előadó (E5)
Dr. Naszladi Georgina
III. em. E5 (120 fős előadó)
15:00-15:45 ---
Játékpszichológia (BBNXXXH1008) Kötelező, Terem 215-66 (24 fős) (Pszichol terem)
Dr. Zsubrits Attila
II. em. 215-66 (24 fős terem)
---
16:00-16:45 ---
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf.
Énekkar I (BBNXXXH2002) + Énekkar III. (BBNXXXH2004) + Énekkar V. (BBNXXXH2006) Előadó (E5)
Révész József
III. em. E5 (120 fős előadó)
Nevelés- és oktatáselmélet (BBNXXXH1059) Terem 214-65 (36 fős), Kötelező
Németh Dóra Katalin
II. em. 214-65 (30 fős terem)
-x-
16:45-17:30 ---
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf.
Énekkar I (BBNXXXH2002) + Énekkar III. (BBNXXXH2004) + Énekkar V. (BBNXXXH2006) Előadó (E5)
Révész József
III. em. E5 (120 fős előadó)
--- -x-
17:30-18:15 ---
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec.
A gyermekkor kötődései (BBNXXXH3008 ) Terem 215-66 (24 fős) (Pszichol terem)
Dr. Zsubrits Attila
II. em. 215-66 (24 fős terem)
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G5S-NOP)
Kultúrák sokszínűsége (BBNXXXH3004) Előadó (asztalok székek)
Dr. Varga Norbert
II. em. 215-66 (24 fős terem)
-x-
18:15-19:00
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Gyógypedagógia BA I. évf., Kommunikáció és médiatudomány I. évf., Kommunikáció és médiatudomány II. évf.
Szakmai identitásfejlesztés II. (BBNXXXH2018) Terem 110-34 (18 fős körbe)
Dr. habil. Bodnár Gabriella
I. em. 110-34 (18 fős terem körbe)
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec.
A gyermekkor kötődései (BBNXXXH3008 ) Terem 215-66 (24 fős) (Pszichol terem)
Dr. Zsubrits Attila
II. em. 215-66 (24 fős terem)
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G5S-NOP)
Kultúrák sokszínűsége (BBNXXXH3004) Előadó (asztalok székek)
Dr. Varga Norbert
II. em. 215-66 (24 fős terem)
-x-
19:00-19:45
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) Képzőművészeti és kézműves spec., Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Gyógypedagógia BA I. évf., Kommunikáció és médiatudomány I. évf., Kommunikáció és médiatudomány II. évf.
Szakmai identitásfejlesztés II. (BBNXXXH2018) Terem 110-34 (18 fős körbe)
Dr. habil. Bodnár Gabriella
I. em. 110-34 (18 fős terem körbe)
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S)
Spanyol kultúra és művelődéstörténet (BBNXXXH3039) Előadó (asztalok székek)
Csiha Tünde Noémi
II. em. 215-66 (24 fős terem)
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec.
Magyar énekes népszokások (BBNXXXH2013) Előadó (E5)
Árvayné Nezvald Anett
III. em. E5 (120 fős előadó)
-x-
19:45-20:30 -x-
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec.
Magyar énekes népszokások (BBNXXXH2013) Előadó (E5)
Árvayné Nezvald Anett
III. em. E5 (120 fős előadó)
-x-
Az órarendet a FET 6.2.2 készítette 2022. 05. 11. 14:22 rendszeren