SOE BPK
Óvodapedagógus BA III. évf.
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök
08:00-08:45 ---
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Drámapedagógia (BBNSZOH9009) Bábterem 204-56Kézműves kismesterségek I. (BBNOVPH6010) Vizuális
Dr. Józsa ÉvaBolláné Hajdú Ildikó
II. em. 204-56 (28 fős bábterem)I. em. 104-28 (20 fős rajzterem)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S-SP)
Anyanyelvi nevelés gyakorlata (BBNOVPH1018) Kötelező, Terem 205-57 (24 fős)
Kloiber Alexandra
II. em. 205-57 (24 fős terem)
Gyakorlati képzés V. (BBNOVPH1025)
Dr. Tauber Anna, Árvayné Nezvald Anett, Hirschler Erzsébet, Dr. Kovácsné Vinkovics Éva, Dr. Kitzinger Arianna, Nádasné Erdei Andrea, Horváth Márta, Dr. Horváth Ivánné
09:00-09:45
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S)Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S)
Anyanyelvi nevelés gyakorlata (BBNOVPH1018) Kötelező, Terem 205-57 (24 fős)Személyiségfejlesztés zenével (BBNOVPH1048) Ének-zene (222), Kötelező
Dr. Molnár CsillaRévész József
II. em. 205-57 (24 fős terem)II. em. 222-74 (22 fős ének-zene terem)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Drámapedagógia (BBNSZOH9009) Bábterem 204-56Kézműves kismesterségek I. (BBNOVPH6010) Vizuális
Dr. Józsa ÉvaBolláné Hajdú Ildikó
II. em. 204-56 (28 fős bábterem)I. em. 104-28 (20 fős rajzterem)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) Gyermek- és gyógytestnevelés spec.
Szomatikus prevenció és korrekció (BBNOVPH6013) Kötelező, Tornaterem
Dr. Simon István Ágoston
Fszt. 018-T1 Tornaterem
10:00-10:45
Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S)Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Anyanyelvi nevelés gyakorlata (BBNOVPH1018) Kötelező, Terem 205-57 (24 fős)Személyiségfejlesztés zenével (BBNOVPH1048) Ének-zene (222), Kötelező
Dr. Molnár CsillaRévész József
II. em. 205-57 (24 fős terem)II. em. 222-74 (22 fős ének-zene terem)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Drámapedagógia (BBNSZOH9009) Bábterem 204-56Kézműves kismesterségek I. (BBNOVPH6010) Vizuális
Dr. Józsa ÉvaBolláné Hajdú Ildikó
II. em. 204-56 (28 fős bábterem)I. em. 104-28 (20 fős rajzterem)
Anyanyelvi nevelés gyakorlata (BBNOVPH1018) Évfolyamelőadás, Előadó (E1)
Dr. Molnár Csilla
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
11:00-11:45
Óvodapedagógus BA III. évf., Csecsemő BA III. évf.
Portfólió készítés módszertana (BBNXXXH3027) Évfolyamelőadás, Előadó (E2)
Kissné Dr. Zsámboki Réka
Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec.
Drámapedagógia (BBNSZOH9009) Bábterem 204-56
Dr. Józsa Éva
II. em. 204-56 (28 fős bábterem)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) Gyermek- és gyógytestnevelés spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S)Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S-SP)Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Gyermektorna (BBNOVPH6005) KötelezőSzemélyiségfejlesztés zenével (BBNOVPH1048) Kötelező, Előadó (E1)Személyiségfejlesztés zenével (BBNOVPH1048) Kötelező, Ének-zene (221)Anyanyelvi nevelés gyakorlata (BBNOVPH1018) Kötelező
Dr. Simonné Kajtár GabriellaÁrvayné Nezvald AnettDr. Tauber AnnaKloiber Alexandra
Alagsor Kondi TornateremI. em. 107-E1 (135 fős előadó)II. em. 221-73 (24 fős ének-zene terem)Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) Gyermek- és gyógytestnevelés spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec.Óvodapedagógus BA III. évf. NOP1Óvodapedagógus BA III. évf. NOP2
Gyakorlati képzés V. (BBNOVPH1025) megbeszélő óra Ének-zene (221)Gyakorlati képzés V. (BBNOVPH1025) megbeszélő óra Ének-zene (220)Gyakorlati képzés V. (BBNOVPH1025) megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)Gyakorlati képzés V. (BBNOVPH1025) megbeszélő óraGyakorlati képzés V. (BBNOVPH1025) megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)Gyakorlati képzés V. (BBNOVPH1025) megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)Gyakorlati képzés V. (BBNOVPH1025) megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)Gyakorlati képzés V. (BBNOVPH1025) megbeszélő óra Előadó (asztalok székek)
Dr. Tauber AnnaÁrvayné Nezvald AnettNádasné Erdei AndreaHorváth MártaDr. Kitzinger AriannaDr. Horváth IvánnéHirschler ErzsébetDr. Kovácsné Vinkovics Éva
II. em. 221-73 (24 fős ének-zene terem)II. em. 220-72 (24 fős ének-zene terem)II. em. 218-69 (24 fős terem)Fszt. 014-Országh (18 fős szg.)II. em. 214-65 (36 fős terem)II. em. 205-57 (24 fős terem)II. em. 216-67 (16 fős terem)II. em. 217-68 (24 fős terem)
12:00-12:45
Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S-SP)Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Személyiségfejlesztés zenével (BBNOVPH1048) Ének-zene (222), KötelezőNémet nyelvművelés I., (BBNOVND1014) Csoportmunka, Kötelező
Révész JózsefHirschler Erzsébet
II. em. 222-74 (22 fős ének-zene terem)II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)
Család-gyermekvédelmi ismeretek (BBNXXXH2009) Előadó (E1-E2-E5), Évfolyamelőadás
Dr. Haász Sándor
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) Gyermek- és gyógytestnevelés spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec.
Mozgásfejlődés (BBNOVPH6012) Kötelező, Csecsemő demonst. 201-30Angol kommunikációs gyakorlatok V. (BBNXXXE3005) Kötelező, Csoportmunka
Dr. Simonné Kajtár GabriellaKoloszár Ibolya
II. em. 201-51 (30 fős csecsemő demonst.)II. em. 214-65 (36 fős terem)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S)Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Fejlesztőpedagógia (BBNOVPH1020) Terem 228-80 (40 fős írószékek), KötelezőSzemélyiségfejlesztés zenével (BBNOVPH1048) Kötelező, Előadó (E2)
Fazekas IldikóÁrvayné Nezvald Anett
II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek)Fszt. 009-E2 (68 fős előadó)
13:00-13:45
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S)Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Személyiségfejlesztés zenével (BBNOVPH1048) Ének-zene (222), KötelezőNémet nyelvművelés I., (BBNOVND1014) Csoportmunka, Kötelező
Révész JózsefHirschler Erzsébet
II. em. 222-74 (22 fős ének-zene terem)II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Angol kommunikációs gyakorlatok V. (BBNXXXE3005) Kötelező, CsoportmunkaNémet nemzetiségi ismeretek I,. (BBNOVND1006) Csoportmunka
Koloszár IbolyaBabai Zsófia
II. em. 214-65 (36 fős terem)II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)
Művészettörténet kisgyermekpedagógiai aspektusai (BBNOVPH1032) Előadó (E1), Évfolyamelőadás
Dr. Kovács-Gombos Gábor
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
14:00-14:45
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec., Gyógypedagógia BA III. évf.Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Zeneterápia (BBNXXXH3026) Ének-zene (222)Német és nemzetiségi gyermekirodalom I. (BBNOVND1002) Csoportmunka, Kötelező
Révész JózsefHirschler Erzsébet
II. em. 222-74 (22 fős ének-zene terem)II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)
Fejlesztőpedagógia (BBNOVPH1020) Előadó (E1-E2-E5), Évfolyamelőadás
Dr. Závoti Józsefné
I. em. 107-E1 (135 fős előadó)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S)Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S-SP)Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Személyiségfejlesztés zenével (BBNOVPH1048) Kötelező, Ének-zene (221)Fejlesztőpedagógia (BBNOVPH1020) Kötelező, Terem 228-80 (40 fős írószékek)Német nemzetiségi ismeretek I,. (BBNOVND1006) Csoportmunka
Dr. Tauber AnnaDr. Závoti JózsefnéBabai Zsófia
II. em. 221-73 (24 fős ének-zene terem)II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek)II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S)Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Fejlesztőpedagógia (BBNOVPH1020) Terem 228-80 (40 fős írószékek), KötelezőAngol gyermekirodalom II. (BBNOVPE6004) Kötelező, CsoportmunkaNémet nemzetiségi közművelődés (BBNOVND1008) Csoportmunka, Kötelező
Fazekas IldikóKoloszár IbolyaDr. Kovácsné Vinkovics Éva
II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek)II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)II. em. 214-65 (36 fős terem)
15:00-15:45
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec., Gyógypedagógia BA III. évf.Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Zeneterápia (BBNXXXH3026) Ének-zene (222)Német és nemzetiségi gyermekirodalom I. (BBNOVND1002) Csoportmunka, Kötelező
Révész JózsefHirschler Erzsébet
II. em. 222-74 (22 fős ének-zene terem)II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Fejlesztőpedagógia (BBNOVPH1020) Kötelező
Dr. Závoti Józsefné
II. em. 218-69 (24 fős terem)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
A kétnyelvűség elmélete és gyakorlata I. (BBNOVPE6001) Kötelező, Terem 217-68 (24 fős)Német nemzetiségi óvodai foglalkozások módszertana V. (BBNOVND1013) Csoportmunka
Dr. Kitzinger AriannaBabai Zsófia
II. em. 217-68 (24 fős terem)II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
Angol gyermekirodalom II. (BBNOVPE6004) Kötelező, CsoportmunkaNémet nemzetiségi közművelődés (BBNOVND1008) Csoportmunka, Kötelező
Koloszár IbolyaDr. Kovácsné Vinkovics Éva
II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)II. em. 214-65 (36 fős terem)
16:00-16:45
Óvodapedagógus BA III. évf., Csecsemő BA III. évf.
Reformpedagógia (BBNXXXH3021) Előadó (E1-E2-E5), Évfolyamelőadás
Németh Dóra Katalin
III. em. E5 (120 fős előadó)
Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf., Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S)
Énekkar Előadó (E5)
Révész József
III. em. E5 (120 fős előadó)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G5S-NOP)
A kétnyelvűség elmélete és gyakorlata I. (BBNOVPE6001) Kötelező, Terem 217-68 (24 fős)Német nemzetiségi óvodai foglalkozások módszertana V. (BBNOVND1013) Csoportmunka
Dr. Kitzinger AriannaBabai Zsófia
II. em. 217-68 (24 fős terem)II. em. 212-64 (24 fős terem körbe)
-x-
16:45-17:30
Csecsemő BA I. évf., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf., Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S)
Énekkar Előadó (E5)
Révész József
III. em. E5 (120 fős előadó)
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Testnevelés módszertana: szabadidősportok (BBNXXXH3007)Képzőművészeti alkotások elemzése I. (BBNOVPH6007) Vizuális (106)
Szilva ZsuzsannaDr. Kovács-Gombos Gábor
Fszt. 018-T1 TornateremI. em. 106-30 (22 fős rajzterem)
-x-
17:30-18:15
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec.
Zeneterápia (BBNXXXH3026) Ének-zene (222)
Révész József
II. em. 222-74 (22 fős ének-zene terem)
---
Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec.Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Testnevelés módszertana: szabadidősportok (BBNXXXH3007)Képzőművészeti alkotások elemzése I. (BBNOVPH6007) Vizuális (106)
Szilva ZsuzsannaDr. Kovács-Gombos Gábor
Fszt. 018-T1 TornateremI. em. 106-30 (22 fős rajzterem)
-x-
18:15-19:00
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec., Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G3S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf.
Szakmai identitásfejlesztés I (BBNXXXH2023) + Szakmai identitásfejlesztés III. (BBNXXXH2019) + Szakmai identitásfejlesztés V. (BBNXXXH2021)
Dr. habil. Bodnár Gabriella
I. em. 117-45
---
Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) Képzőművészeti és kézműves spec.
Képzőművészeti alkotások elemzése I. (BBNOVPH6007) Vizuális (106)
Dr. Kovács-Gombos Gábor
I. em. 106-30 (22 fős rajzterem)
-x-
19:00-19:45
Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) nem spec., Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G3S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G4S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) nem spec., Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf.
Szakmai identitásfejlesztés I (BBNXXXH2023) + Szakmai identitásfejlesztés III. (BBNXXXH2019) + Szakmai identitásfejlesztés V. (BBNXXXH2021)
Dr. habil. Bodnár Gabriella
I. em. 117-45
--- --- -x-
19:45-20:30 --- --- --- -x-
Az órarendet a FET 5.48.1 készítette 2021. 02. 11. 13:57 rendszeren