Intézmény neve: | SOE BPK |
---|
Megjegyzés: | Default comments |
---|
Table of contents
Csecsemő BA I. évf. | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |
Hétfő | --- | --- | Óvodapedagógus BA I. évf., Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA III. évf. Művelődéstörténet (BBNXXXH1007) Dr. Patyi Gábor I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
Óvodapedagógus BA I. évf., Csecsemő BA I. évf. Bevezetés az irodalmi nevelésbe (BBNXXXH1009) Dr. Molnár Csilla I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
--- | Személyiség- és kommunikációfejlesztés (BBNCSKH1043) Dr. habil Bodnár Gabriella II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek) |
Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S), Csecsemő BA I. évf. Helyesírás (BBNXXXH3028) Dr. Frang Gizella II. em. 205-57 (24 fős terem) |
Óvodapedagógus BA I. évf. (G3S), Csecsemő BA I. évf. Szakmai identitásfejlesztés II. (BBNXXXH2018) Dr. habil Bodnár Gabriella I. em. 117-45 |
--- | --- | ||||
Kedd | Szakmai gyakorlat II. (BBNCSKH1038) Árvayné Nezvald Anett, Dr. Frang Gizella |
Bevezetés az irodalmi nevelésbe (BBNXXXH1009) Dr. Molnár Csilla II. em. 205-57 (24 fős terem) |
--- | Személyiségpszichológia (BBNXXXH1006) Dr. Tóth-Merza Katalin II. em. 218-69 (24 fős terem) |
Kisgyermeknevelés (BBNCSKH1031) Németh Dóra Katalin I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S), Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) Énekkar I (BBNXXXH2002) Révész József III. em. E5 (120 fős előadó) |
--- | --- | --- | --- | ||||
Szerda | A játékpedagógia elmélete és gyakorlata II. (BBNCSKH1003) Pásztor Enikő II. em. 214-65 (36 fős terem) |
--- | Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA I. évf. Játékpszichológia (BNXXXH1008) Dr. Zsubrits Attila I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
Játékpszichológia (BBNCSKH1049) Dr. Zsubrits Attila II. em. 215-66 (24 fős terem) |
--- | --- | Csecsemő- és gyermekgyógyászati ismeretek (BBNCSKH1019) Dr. Kovács Gábor I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
--- | --- | --- | --- | --- | ||
Csütörtök | Táplálkozástudományi alapismeretek (BBNCSKH1046) Dr. Simonné Kajtár Gabriella II. em. 201-51 (30 fős csecsemő demonst.) |
--- | --- | Hangszerhasználat a kisgyermekkori zenei nevelésben (BBNCSKH1026) Árvayné Nezvald Anett II. em. 220-72 (24 fős ének-zene terem) |
Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G3S) Általános jogi ismeretek (BBNXXXH1017) Dr. Naszladi Georgina I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |||
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |
Csecsemő BA II. évf. | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |
Hétfő | A bábjáték dramaturgiája (BBNCSKH1001) Dr. Józsa Éva II. em. 204-56 (28 fős bábterem) |
--- | Matematikai nevelés kisgyermekkorban (BBNXXXH3017 ) Kissné Dr. Zsámboki Réka II. em. 217-68 (24 fős terem) |
Óvodapedagógus BA II. évf., Csecsemő BA II. évf. Neveléstörténet II. (BBNXXXH1012) Dr. Patyi Gábor I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
--- | Csecsemő- és gyermek-gyógyászati farmakoterápia (BBNCSKH1018) Dömötör Péterné II. em. 201-51 (30 fős csecsemő demonst.) |
--- | Csecsemő BA II. évf., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S) Nyelvtan és nyelvművelés (BBNXXXH2014) Dr. Frang Gizella II. em. 205-57 (24 fős terem) |
--- | --- | ||||
Kedd | Technikák és módszerek a vizualitásban (BBNCSKH1047) Ősz Róbert, Bolláné Hajdú Ildikó I. em. 106-30 (22 fős rajzterem) |
Neveléstörténet II. (BBNXXXH1012) Dr. Patyi Gábor II. em. 215-66 (24 fős terem) |
--- | --- | --- | Irodalom kisgyerekeknek (BBNCSKH1027) Kloiber Alexandra II. em. 216-67 (16 fős terem) |
Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S), Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) Énekkar I (BBNXXXH2002) Révész József III. em. E5 (120 fős előadó) |
--- | --- | --- | --- | |||
Szerda | Szakmai gyakorlat IV. (BBNCSKH1040) Varga Lívia |
--- | --- | Játékos mozgásfejlesztés és módszertana (BBNCSKH1028) Szilva Zsuzsanna Fszt. 018-T1 Tornaterem |
A kisgyermekkori zenei nevelés a gyakorlatban (BBNCSKH1005) Dr. Tauber Anna II. em. 221-73 (24 fős ének-zene terem) |
Csecsemő BA II. évf., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S) Anyanyelvi fejlesztés és médiakultúra (BBNXXXH2008) Dr. Frang Gizella II. em. 205-57 (24 fős terem) |
Csecsemő BA II. évf., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S) Anyanyelvi fejlesztés és médiakultúra (BBNXXXH2008) Dr. Frang Gizella II. em. 205-57 (24 fős terem) |
--- | --- | --- | ||||
Csütörtök | Fenntarthatóság és környezeti nevelés (BBNCSKH1024) Dr. Molnár Katalin II. em. 216-67 (16 fős terem) |
Gyógypedagógiai és gyógypedagógiai pszichológiai alapismeretek (BBNCSKH1025) Dr. Závoti Józsefné II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek) |
Óvodapedagógus BA II. évf., Csecsemő BA II. évf. Szakdolgozat készítés I. Kutatásmódszertan (BBNXXXH7001) Dr. Katona György III. em. E5 (120 fős előadó) |
Fenntarthatóság és környezeti nevelés (BBNCSKH1024) Mesterházy Helga II. em. 205-57 (24 fős terem) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |
Csecsemő BA III. évf. | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |
Hétfő | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Multikulturális ismeretek, nevelés (BBNCSKH1032) Dr. Varga Norbert II. em. 214-65 (36 fős terem) |
A szociális munka elmélete és gyakorlata (BBNCSKH1009) Dr. Haász Sándor II. em. 216-67 (16 fős terem) |
--- | |
Kedd | Óvodapedagógus BA III. évf., Csecsemő BA III. évf. Gyógytestnevelés (BBNOVPH1028) Dr. Simon István Ágoston I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
A korai fejlesztés módszerei (BBNCSKH1008) Dr. Závoti Józsefné II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek) |
--- | Preventív- és gyógytestnevelés (BBNCSKH1035) Dr. Simon István Ágoston Alagsor Kondi Tornaterem |
--- | --- | --- | Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA II. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S), Csecsemő BA II. évf., Csecsemő BA III. évf., Óvodapedagógus BA III. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA III. évf. (G2S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G1S), Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) Énekkar I (BBNXXXH2002) Révész József III. em. E5 (120 fős előadó) |
-x- | -x- | -x- | -x- | ||
Szerda | --- | --- | A vizuális nevelés alapjai és módszertana (BBNCSKH1011) Dr. Gáspárdy Tibor Zoltán I. em. 104-28 (20 fős rajzterem) |
--- | Csecsemő BA III. évf., Óvodapedagógus BA I. évf. (G3S) Egészséges életmódra nevelés elmélete (BBNCSKH1021) Dr. Simonné Kajtár Gabriella II. em. 201-51 (30 fős csecsemő demonst.) |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||
Csütörtök | Szakmai gyakorlat VI. (BBNCSKH1042) Dr. Tauber Anna |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |
Gyógypedagógia BA I. évf. | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |
Hétfő | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Óvodapedagógus BA I. évf., Gyógypedagógia BA I. évf. Nevelés- és oktatáselmélet (BBNXXXH1018) Dr. habil Varga László I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
Jogalkalmazás gyakorlása az esélyegyenlőségben (BBNGYPH1004) Kónyi-Kiss Gáborné dr. I. em. 106-30 (22 fős rajzterem) |
--- | --- | --- | --- | |
Kedd | Pedagógiai gyakorlat többségi intézményben (óvoda, ált. iskola, szakiskola- hospitálás) I. (BBNGYPH1007) Gátas-Aubelj Katalin |
Integráció, inklúzió, szegregáció elmélete és gyakorlata (BBNGYPH1009) Gátas-Aubelj Katalin II. em. 214-65 (36 fős terem) |
--- | --- | --- | Mesepedagógia alapjai (BBNGYPH3006) Bolláné Hajdú Ildikó II. em. 205-57 (24 fős terem) |
Gyógypedagógia BA I. évf., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S) A csoport Angol nyelvtanfolyam Koloszár Ibolya II. em. 217-68 (24 fős terem) |
--- | --- | |||||
Szerda | Fejlődéstan (BBNGYPH1056) Dr. Kovács Gábor I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
Gyógypedagógiai neveléstörténet (BBNGYPH1008) Dr. Závoti Józsefné II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek) |
--- | Bevezetés a művészeti nevelésbe (BBNGYPH1006) Dr. Kovács-Gombos Gábor I. em. 106-30 (22 fős rajzterem) |
--- | --- | --- | Gyógypedagógia BA I. évf., Óvodapedagógus BA I. évf. (G2S) nem spec., Óvodapedagógus BA II. évf. (G2S) A csoport Angol nyelvtanfolyam Koloszár Ibolya II. em. 214-65 (36 fős terem) |
--- | --- | ||||
Csütörtök | --- | Nevelés- és oktatáselmélet (BBNXXXH1018) Dr. habil Varga László Fszt. 009-E2
(68 fős előadó) |
Gyermek- és ifjúságvédelmi jogok (BBNGYPH2002) Dr. Naszladi Georgina Fszt. 009-E2
(68 fős előadó) |
Szabadidő pedagógia (BBNGYPH3004) Nmarné Kendöl Jutka II. em. 216-67 (16 fős terem) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |
Gyógypedagógia BA II. évf. | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |
Hétfő | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Anyanyelv és történelem tanítás módszertana (BBNGYPH1025) Mentesné Horváth Zsuzsanna II. em. 214-65 (36 fős terem) |
Szomatopedagógia (BBNGYPH2004) Szabó Ildikó II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek) |
--- | --- | --- | --- | ||
Kedd | --- | Matematika és természettudományos tantárgyak módszertana (BBNGYPH1026) Szabó József II. em. 206-59 (24 fős terem) |
--- | --- | Kognitív pszichológia alapjai (BBNGYPH1022) Gátas-Aubelj Katalin II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek) |
--- | Tanulásban akadályozottak pedagógiája és pedagógiai diagnosztikája (BBNGYPH1029) Mendéné Lajtai Krisztina II. em. 206-59 (24 fős terem) |
--- | --- | --- | --- | |||
Szerda | Fogyatékosok társadalmi beilleszkedése, önálló életvitel (BBNGYPH1023) Dr. Závoti Józsefné II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek) |
--- | --- | Korai gyermekkori intervenció elmélete, gyakorlata, eltérő fejlődés sajátosságai (BBNGYPH1024) Dr. Závoti Józsefné II. em. 228-80 (40 fős terem írószékek) |
Tanulásban akadályozottak pszichológiája és pszichodiagnosztikája (BBNGYPH1028) Dr. Zsubrits Attila II. em. 215-66 (24 fős terem) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
Csütörtök | --- | --- | Tanulásban és értelmileg akadályozottak kórtana (BBNGYPH1027) Dr. Kovács Gábor I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
--- | --- | Bevezetés a gyógypedagógiai pszichológiába és pszichodiagnosztikába (BBNGYPH1021) Fazekas Ildikó II. em. 215-66 (24 fős terem) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |
Incoming Students | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |||||||||||||||||||||
Hétfő | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
Kedd | --- | Óvodapedagógus BA II. évf. Spec1 angol nyelv az óvodában, Incoming Students Az angol nyelvű esszé- és szakdolgozatírás módszertana (BBNOVPE7001) Dr. Kitzinger Arianna II. em. 218-69 (24 fős terem) |
Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec., Incoming Students A kétnyelvűség elmélete és gyakorlata II. (BBNOVPE6002) Dr. Kitzinger Arianna Fszt. 009-E2
(68 fős előadó) |
Óvodapedagógus BA II. évf. Spec1 angol nyelv az óvodában, Incoming Students Angol kommunikációs gyakorlatok IV. (BBNXXXE3004) Gátas-Palotai Ágnes II. em. 214-65 (36 fős terem) |
--- | Incoming Students, Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec. Angol kommunikációs gyakorlatok II. (BBNXXXE3002) Koloszár Ibolya II. em. 214-65 (36 fős terem) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
Szerda | --- | --- | --- | --- | Óvodapedagógus BA III. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec., Incoming Students Interkulturális ismeretek (BBNOVPE6006) Gátas-Palotai Ágnes II. em. 214-65 (36 fős terem) |
--- |
|
|
|
Career Development Dr. Didem Kepir Fszt. 009-E2
(68 fős előadó) |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||
Csütörtök | Óvodapedagógus BA III. évf., Incoming Students Gyakorlati képzés VI. (BBNOVPH1026) Dr. Tóth-Merza Katalin, Dr. Hartl Éva, Dr. Kitzinger Arianna, Koloszár Ibolya, Kloiber Alexandra, Babai Zsófia, Dr. Kovácsné Vinkovics Éva, Major Eleonóra, Mártonné Andrássy Szilvia |
--- | --- | --- | Incoming Students, Óvodapedagógus BA I. évf. (G4S) Angol nyelv az óvodában spec. Magyar-angol óvodai módszertan ismeretek I. (BBNOVPE6007 ) Dr. Kitzinger Arianna II. em. 218-69 (24 fős terem) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |
Óvodapedagógus BA I. évf. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hétfő |
|
|
Óvodapedagógus BA I. évf., Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA III. évf. Művelődéstörténet (BBNXXXH1007) Dr. Patyi Gábor I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
Óvodapedagógus BA I. évf., Csecsemő BA I. évf. Bevezetés az irodalmi nevelésbe (BBNXXXH1009) Dr. Molnár Csilla I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
|
|
Óvodapedagógus BA I. évf., Gyógypedagógia BA I. évf. Nevelés- és oktatáselmélet (BBNXXXH1018) Dr. habil Varga László I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
|
|
|
|
--- | -x- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kedd | Gyakorlati képzés II. (BBNOVPH1067) Dr. Molnár Katalin, Németh Dóra Katalin, Révész József, Kozák Tamásné, Koloszár Ibolya, Pásztor Enikő, Dr. Kovácsné Vinkovics Éva, Babai Zsófia, Dr. Kollarics Tímea |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Szerda |
|
|
|
Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA I. évf. Játékpszichológia (BNXXXH1008) Dr. Zsubrits Attila I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
Ökológia és környezetvédelem az óvodában (BBNOVPH1041) Dr. Kollarics Tímea I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Csütörtök |
|
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |
Óvodapedagógus BA II. évf. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hétfő | Projektpedagógia (BBNOVPH1046) Kissné Dr. Zsámboki Réka I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
|
|
|
|
Óvodapedagógus BA II. évf., Csecsemő BA II. évf. Neveléstörténet II. (BBNXXXH1012) Dr. Patyi Gábor I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
|
|
|
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kedd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Szerda | Gyakorlati képzés IV. (BBNOVPH1024) |
-x- |
|
|
|
Gyermekirodalom (BBNOVPH1027) Kloiber Alexandra III. em. E5 (120 fős előadó) |
|
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Csütörtök |
|
|
|
|
Óvodapedagógus BA II. évf., Csecsemő BA II. évf. Szakdolgozat készítés I. Kutatásmódszertan (BBNXXXH7001) Dr. Katona György III. em. E5 (120 fős előadó) |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |
Óvodapedagógus BA III. évf. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hétfő | Összehasonlító óvodapedagógia (BBNXXXH2015) Németh Dóra Katalin III. em. E5 (120 fős előadó) |
Óvodapedagógus BA I. évf., Csecsemő BA I. évf., Óvodapedagógus BA III. évf. Művelődéstörténet (BBNXXXH1007) Dr. Patyi Gábor I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kedd | Óvodapedagógus BA III. évf., Csecsemő BA III. évf. Gyógytestnevelés (BBNOVPH1028) Dr. Simon István Ágoston I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
Nevelésszociológia (BBNOVPH1035) Dr. habil Bodnár Gabriella I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
--- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Szerda |
|
|
Szintetizáló vizuális módszertan (BBNOVPH1049) Dr. Kovács-Gombos Gábor I. em. 107-E1 (135 fős előadó) |
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Csütörtök | Óvodapedagógus BA III. évf., Incoming Students Gyakorlati képzés VI. (BBNOVPH1026) Dr. Tóth-Merza Katalin, Dr. Hartl Éva, Dr. Kitzinger Arianna, Koloszár Ibolya, Kloiber Alexandra, Babai Zsófia, Dr. Kovácsné Vinkovics Éva, Major Eleonóra, Mártonné Andrássy Szilvia |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |
z Órarenden kívüli csoport z | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45 | 09:00-09:45 | 10:00-10:45 | 11:00-11:45 | 12:00-12:45 | 13:00-13:45 | 14:00-14:45 | 15:00-15:45 | 16:00-16:45 | 16:45-17:30 | 17:30-18:15 | 18:15-19:00 | 19:00-19:45 | 19:45-20:30 | |
Hétfő | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Kedd | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Szerda | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Csütörtök | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Az órarendet a FET 5.44.2 készítette 2020. 06. 16. 16:22 rendszeren |